29 rokov skúseností
ekoriešenie
  • Slovenčtina
  • English
  • Česky

Home > Referencie

Mestá, kde IPP používajú

Prešov / Spravbyt / Všetky komunálne kotolne
Bardejov / Spravbyt
Košice / Teho, Teko
Rožňava / Tekor
Lipany / Bytový podnik Vranov nad Topľou
Stará Ľubovňa / Bytové družstvo, bytový podnik
Moldava nad Bodvou
Trebišov
Sečovce
Ružomberok

Veľké podniky a známe budovy, kde IPP používajú

Bukóza / Vranov
US Steel / Košice
Porfix / Zemianske Kostoľany
Prešovská univerzita
Kúpele Vyšné Ružbachy
Tatralandia
Nemocnica / Prešov
Dom odborov / Prešov
Dom odborov / Banská Bystrica
Dom odborov  / Košice

Bývam na Záhorí kde je veľmi tvrdá voda, tak som si na rodinný dom dal namontovať magnetické zariadenie proti vodnému kameňu. Ale časom som videl najmä na teplej vode že slabne prietok takže kameň sa usádzal. Novému prístroju IPP od firmy Two – Eco som veľmi neveril, ale keď som dostal možnosť zadarmo si ho vyskúšať pristal som na ponuku. Už po dvoch týždňoch prietok viditeľne zosilnel. IPP mám už vyše pol roka a som maximálne spokojný.

 

                                                                                                                Tibor.

 

Po namontovaní IPP sa po troch mesiacoch ohrev vody v boileri skrátil zo štyroch hodín na dve a rýchlovarnú kanvicu, ktorú sme museli čistiť od usadenín dva krát do týždňa za uplynulé tri mesiace, stačilo raz. Super.   Jana K

 

 

V byte sa nám začali zadrhávať batérie a vytvárali sa usadeniny. Keď som dal do vodovodného potrubia prístroj IPP, už o týždeň batérie išli úplne ľahko.

Zatiaľ sme spokojní.        Miro z BA

 

IPP mám už tri roky, no jeho užasnú výhodu som si uvedomil až nedávno, keď mi praskol remeň na práčke. Privolaný opravár obdivoval čistučkú práčku a hlavne špirálu na ohrev vody. Nenašiel ani stopu po vodnom kameni. Vtedy som si uvedomil ako úžasne a dlhodobo IPP funguje. Najlepšie na tom je, že IPP nepotrebuje žiadnu údržbu, úplne som zabudol že ho mám J. Maximálna spokojnosť.       Michal, Pezinok.

 

Je suis complètement satisfait avec l’appareil d’ionisation polaire.  L’eau est reminéralise et a une alcalinité naturelle. Mon corps est de plus en plus hydraté. En plus du bon gout de l’eau, j’ai constaté que le calcaire qui était déposé un peu partout sur le sanitaire disparait progressivement.

Som veľmi spokojný s iónovým polarizačným prístrojom. Voda je zremineralizovaná a má prírodnú a má prírodnú zásaditosť. Moje telo je viac a viac hydratované. Okrem toho, že vodá ma dobrú chuť som skonštatoval, že vápnik, ktorý bol usadený všade po celom hygienickom zariadení pomaly mizne                                                                                                             

  Driss Zagagh, Agdal Rabat.

                                                 

Je suis très satisfait par l’appareil d’ionisation polaire. J’ai acheté un seul au début, mais après 3 mois j’ai vu les bons résultats et j’ai commandé un autre. J’ai installé un appareil par étage. Je vois les résultats sur mes cheveux qui ont complètement changé. Ils ne se cassent plus et sont devenus très lisses.

Som veľmi spokoný s iónovým polarizačným prístrojom. Najprv som si kúpil iba jeden, ale po troch mesiacoch dobrých výsledkov som si kúpil ďalší. Naištaloval som jeden prístroj na každé poschodie. Výsledky vidím na mojich vlasoch, ktoré sa úplne zmenili. Už sa nelámu a stali sa úplne hladkými

                                                                                        Amamou Jama, Secretaire Oujda.

 

Appareil vraiment magique. J'ai souffert de reflux acides et de problèmes digestifs pendant des années. Rien ne m'a plus aidé que l'eau et j'ai pu arrêter de prendre des médicaments.

Appareil vraiment magique. J'ai souffert de reflux acides et de problèmes digestifs pendant des années. Rien ne m'a plus aidé que l'eau et j'ai pu arrêter de prendre des médicaments.   

Naozaj magický prístroj. Roky som trpel NÁVALMI KYSELINY a tráviacimi problémamy. Pomohla mi s toho vlastne nová vodá a prestal som brať lieky.

                                                                        

                         Issiali Ali, Professeur à Tetouan.

 

Appareil très facile à installer. Son prix est abordable vu les vertus qu’il a sur la santé, Je suis complètement satisfaite, je le conseille à tout le monde.

Prístroj sa dá ľahko nainštalovať. Jeho cena je dostupná a vďaka jeho účinkom na zdravie som úplne spokojná, odporúčam každému.

                                                                                     Alem Myriam, Institutrice, Casablanca.

 

Fini avec les dépôts de calcaire. Le gout de l’eau a changé. Ma peau est très bien hydratée. Mes problèmes d’acidité ont disparus. Je suis contente d’avoir acheté cet appareil.

Koniec usadeninám z vodného kameňa. Chuť vody sa zmenila. Moja pokožka je veľmi dobre hydtraovaná. Moje problémy KYSLOSTI zmisli. Som spokojná s kúpou tohto výrobku.

                                                                                  Bouafia Zoulikha, Architecte, Marrakech

 

Dobrý deň p.Klamo,

na základe výsledkov z prevádzkového pokusu sme odsúhlasili ponechať prístroj IPP80 na ďalšie prevádzkovanie. Keďže neviem vám presne povedať termín zakúpenia prístroja, je na vás, či nám zapožičaný prístroj ponecháte, alebo si ho vezmete späť(treba počítať s tým, že demontáž prístroja sa nedá uskutočniť hneď, treba dať dopredu informáciu).  Ďakujem.

S pozdravom

SK- 82412 Bratislava, Vlčie hrdlo 1
www.slovnaft.sk